Menu

hledali jste někoho, kdo umí dělat věci moderně a zároveň ctí, že řemeslo má zlaté dno? gratulujeme, už jste ho našli, to nejtěžší máte za sebou.

naše práce nás vážně baví, vlastně žijeme prací. a naše práce je stavba.

žijeme stavbou.

začalo to už v dětství, bavilo nás hrabat se v písku, stavět hrady, v lese z větviček bunkry. ani jeden z nás nechtěl být popelář, vážně. drželo nás to celou základku a tak byl výběr školy jasný. a kupodivu nám to vydrželo i tam, pak už tedy jen to nadšení z toho něco tvořit, ne to hrabání v písku (to zase přišlo až pak, když jsme si sami stavěli vlastní bydlení). a zjistili jsme, že nechceme skončit jen u toho studia, že se chceme živit tím, že budeme lidem pomáhat plnit jejich představy. a tak to všechno začalo. nejdřív jsme se učili, jak na to, a teď když už víme, že něco umíme, postavili jsme se na vlastní nohy. chceme to dělat nejlíp, jak jsme se naučili, protože nás to baví a věříme, že když to budeme dělat správně, bude nás to bavit i dál a hlavně, že to bude bavit i vás. a to je přesně to co chceme, stavět pro lidi, poctivě, se zápalem a entusiasmem, kterým třeba nakazíme i vás. věříme, že společně vytvoříme něco, co má svou nejen materiální, ale i estetickou hodnotu, místo, kde se vám bude dobře žít nebo pracovat. zázemí. domov.

 

a teď už alespoň trochu formálně, ale jen trochu, nechceme vás hned na hlavní stránce unudit k smrti, o to se pokusíme až na dalších stránkách.

když se rozhodnete s námi stavět.

provedeme vás celým procesem výstavby, od prvních nápadů, nákresů, které už třeba máte, přes tvorbu projektu, získání všech razítek (a že jich dnes je, to je ta nudná a občas zdlouhavá část, tam možná ta smrt někomu hrozí), ke stavebnímu povolení. pak celou stavbou, to bude trochu náročnější, než ta papírová část, ale když to spolu dobře vymyslíme a nebo se vám třeba bude líbit to, co už jsme dříve vymysleli my, tak to půjde jako po másle, vážně. no a pak už se můžete stěhovat, buď vy a nebo třeba vaše firma, když se rozhodnete s námi vybudovat například kancelářské prostory. takhle jednoduché to je. a celé to zabere zhruba 18 měsíců při realizaci našeho projektu a zhruba dva roky, když budeme vymýšlet něco nového, podle náročnosti.

když se rozhodnete s námi rekonstruovat.

tady si podle složitosti rekonstrukce nejspíš ušetříme větší část zdlouhavé byrokratické mašinerie a můžeme se rovnou věnovat vymýšlení, pak velmi pravděpodobně nějakému tomu bourání, znovu budování a můžete se vy nebo vaše firma stěhovat. celé by to nemělo zabrat více než 6 měsíců, když si na nás nevymyslíte něco speciálního nebo nerekonstruujeme třeba kancelářskou budovu, tam nám musíte dát přeci jen více času.

když po nás budete chtít stavební konstrukce.

protože se v oboru už nějaký rok pohybujeme, umíme vám nabídnout širší portfolio služeb, mezi které patří například realizace prakticky jakékoli monolitické, ocelové či skleněné konstrukce. něco úplně sami neuděláme, ale spojíme síly s někým, u koho víme, že dokáže odvést práci v tak vysoké kvalitě, jakou všichni očekáváme.

když budete chtít pouze inženýring.

sice nás nejvíc baví stavět, ale klidně pro vás něco pouze navrhneme, vyprojektujeme a nebo vyřídíme s úřady, případně zajistíme technický dozor na vaší stavbě, i to vám může stačit ke splnění vašich představ. a od toho tu přeci jsme, jsme tu proto, že žijeme stavbou a vším, co s tím souvisí...