Menu

protože se v oboru už nějaký rok pohybujeme, umíme vám nabídnout širší portfolio služeb, mezi které patří například realizace prakticky jakékoli monolitické, ocelové či skleněné konstrukce. něco úplně sami neuděláme, ale spojíme síly s někým, u koho víme, že dokáže odvést práci v tak vysoké kvalitě, jakou všichni očekáváme.

stavební konstrukce.

monolitické konstrukce.

zde si s velkou pravděpodobností s jakýmkoli zadáním poradíme sami, ať už se jedná třeba jen o betonovou stěnu, monolitický strop nebo jakékoli větší konstrukce, klidně i celý dům z betonu, vše umíme i v pohledové kvalitě

ocelové konstrukce.

tohle je oblast, na kterou si při složitějším zadání povoláme kamarády z prověřených subdodavatelských společností, i tady ale samozřejmě můžete očekávat práci odvedenou ve 100% kvalitě.

skleněné konstrukce.

naše excelentní disciplína, nic nebude problém, ať už jde například o celoprosklené zábradlí, celoprosklené interiérové dveře nebo stěny a vlastně jakékoli prvky, které vás jako součást stavebního zasklení napadnou.

práce se sklem nás hodně baví a v minulých letech jsme se jí hodně věnovali, rádi svoje zkušenosti a možnosti předvedeme i vám.